Állás

Állás/Kínál

RI-ZA-LIT Rimely-Zajácz Építész Stúdió Kft.

2020.07.06. 15:32

Budapesti XI. kerületi műtermünkbe azonnali munkakezdéssel keresünk egy-két fő építész munkatársat.

26 éve működő műtermünkbe fiatal, vagy most végző építészeket keresünk. Feladataink főként közösségi épületek, -kiemelten egészségügyi épületek tervezései,- a tanulmánytervek-programtervektől az engedélyezési és kiviteli terveken át a belsőépítészeti tervezési munkákig terjednek. Új izgalmas épületek tervezésében és műemlék épületek rekonstrukcióiban való tervezői részvétel.

Elvárások:

- építészmérnöki vagy építész diploma

- ArchiCAD programismeret

- kreativitás

- teammunkában részfeladatok önálló munkavégzése

Amit kínálunk:

- bejelentett munkaviszony

- munkákkal arányos versenyképes fizetés

- szakmai fejlődés

- családias műtermi környezet

Jelentkezés: portfólióval és önéletrajzzal rimelyka@gmail.com e-mail címre várjuk.

Bővebb információ:+36 30 9221 969

Támogasd az Építészfórumot most, hogy legyen újabb húsz évünk!

Az Építészfórum minden tartalma ingyenes – és az is marad. De ahhoz, hogy eredeti, értékálló anyagokat hozzunk létre, Olvasóink támogatására is szükségünk van.

Támogatom