Állás

Állás/Kínál

Raumgleiter Hungary Kft.

2020.05.26. 14:33

A Raumgleiter Hungary Kft. azonnali kezdéssel keres legénysége bővítéséhez ARCHICAD 3D MODELLEZŐT

Kik vagyunk?

A zürichi székhelyű Raumgleiter AG 20 éve vezető cég az építészeti látványtervezés és digitalizálás területén. Olyan egyedi, rugalmas termékeket kínálunk, melyek kielégítik széles és igényes vevőkörünk elvárásait. Munkák során mindig a projekthez hozzáadott értékre koncentrálunk. Minden projektfejlesztési fázisban jelen vagyunk, a koncepciótól a használatbavételig. Valós projekteken dolgozva, partnereinkkel és a megrendelővel szorosan együttműködve innovatív eszközöket fejlesztünk. Mindemellett előrehaladásunkkal és technológiánkkal folyamatosan inspiráljuk és meglepjük környezetünket. Know-hownknak köszönhetően a bonyolult ügyfélkapcsolatok és a nehéz döntések is egyszerűvé és átláthatóvá válnak.

Amit kínálunk

• Ígéretes, jövőbe mutató munka egy nemzetközi csapatban, ahol kibontakozhatsz és adott a fejlődés lehetősége

• Barátságos, innovatív és modern iroda Budapest szívében

• Érdekes nemzetközi projektek és változatos feladatok, fejlődési- és képzési lehetőségek

• Lehetőség új szoftverek és technológiák elsajátítására

• Nyelvismeret használata és fejlesztése (angol, német)

• Alkalmanként lehetőséget kínálunk néhány napos kiutazásra a zürichi anyairodánkba

• Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Követelmények

• Lezárt, építészethez kapcsolódó tanulmányok (építőipari technikus, vagy felsőfokú - építész / építőmérnök)

• Gyakorlat építészeti tervek olvasásában és értelmezésében

• Tapasztalat 3D modellezésben

• Az ArchiCAD szoftver magasfokú ismerete, a 3Ds max szoftver ismerete előny

• Munkaképes angol nyelvtudás, a német nyelv ismerete előny

• Készség hatékony és önálló kommunikációra, valamint szakmai tanácsadásra

• A saját határok ismerete, elakadás esetén segítség kérése

• Szenvedély az új technológiák iránt, igény a folyamatos tanulásra és önfejlesztésre

• Csapatmunkára való készség

Feladatok

• 3D modellek készítése (épületek, lakásbelsők, parkok, terep, környezet) látványtervezési- és virtuális valóság (VR)-projektekhez, animációkhoz, elemzésekhez

• A modellezési folyamat teljes lebonyolítása a projektvezetővel való kapcsolatfelvételtől kezdve az információbekérésen át a modellek felépítéséig és feldolgozásra való továbbításáig

• Új folyamatok kipróbálása és tesztelése (sablonfájlok készítése, modellezési módszerek fejlesztése, stb.), ha szükséges

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, küldd el az önéletrajzodat és a portfóliódat (maximum 5 Mb) a pj@raumgleiter.com email-címre!

Helyek/Infrastruktúra

MOSÓHÁZAK // Egy hely + Építészfórum

2020.09.16. 13:04
00:05:55

Ismét a Balaton környékére, konkrétan pedig a Balaton-felvidék három falvába visz el Torma Tamás az Egy hely és az Építészfórum közös videósorozatában. Köveskálra, Kővágóörsre és Óbudavárra a három település jó állapotú mosóházai kapcsán a stáb, de persze a nagy hagyományú, egykor a közösség életének központi helyszínét jelentő épületek mellett a korabeli szokások is szóba kerülnek a videóban.

Helyek/Köztér

A GÖMBKILÁTÓ // Egy hely + Építészfórum

2020.09.03. 14:12
00:05:11

A brüsszeli Atomiumra is reflektáló Gömbkilátó az 1963-as fővárosi BNV-re készült a Székesfehérvári Fémmunkás Vállalat tervezésében. Hogy a poli-gömb története miként ível át Brüsszeltől egészen Balatonboglárig, arról az Egy hely és az Építészfórum videósorozatában Torma Tamás mesél.

Támogasd az Építészfórumot most, hogy legyen újabb húsz évünk!

Az Építészfórum minden tartalma ingyenes – és az is marad. De ahhoz, hogy eredeti, értékálló anyagokat hozzunk létre, Olvasóink támogatására is szükségünk van.

Támogatom